Ajutatima va rog daca puteti
  • Salut sunt in northamton caut ceva de lukru daca ma puteti ajuta va rog frumos am 7 zile si numi gasesc sunt din chisinau aici am venit crezind ca ma va aajuta un cunoscut dar nici nu ma intilnit va rog daca mai sunt oameni cu singe moldovenesc datimi un ajutor 07443362307 sau scrieti ceva
  • Daca este vriun moldovan in northampton
  • Salutare,si eu sunt in Northampton,la fel caut de lucru,am inteles ca nu cam prea sunt oferte in perioada asta de an....(((( , succese tie si la toti care se afla in asa situatie dificila
  • Mersi lasa vriu contact
    Dar cu actele cum stai
  • Vladut. Ce spui daca vii in Londra. Da. Aicu e putin mai scump..chiria, mincare ( cum spun altii fiindca e capitala poate de aia ) sincer nu stiu caci nu am fost in Northampton dar cel putin aici sunt m. m sanse de angajare si cu totul alta viata.
    P.s: altii vor spune ca aici e plin de negri si indieni si acolo e m m liniste. Si ce daca sunt negri si indieni si de liniste nu prea as vrea sa am parte caci de abia 32 ani poate dupa 70 incolo. Asa ca tu hotarasti.!!
  • ti ai mai gasit de munca?

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Jump to top of page