Am Revenit!
  • Dragi prieteni,

După mai multe dificultăți tehnice, am revenit!

În caz dacă găsiți erori pe forum, va rugăm sa ne anunțați aici sau la emailul info@moldova-uk.com

Ne vom strădui sa le reparam cit mai repede :)

Mulțumim,
    Echipa Moldova-UK.
  • Va multumim mult, baieti, pentru munca depusa! sanatate voua si mult bine!
    eu azi sint happy :) soarele de afara e un semn frumos, revenim cu bucurie aici! ;)
    Welcome back!!!
  • Chiar, si avatarul a ramas :)

Welcome back!

• Sa inteleg ca mesajul meu din 18.12.2012 a ajuns la cine trebuie :)

"Website-ul este down deja de o perioada lunga, daca vezi acest mesaj remediaza problema."

Ce sa zic, welcome back!
  • Multumim lui EugenX, altfel cred ca nu avea sa mai observe adminii ca e problema cu forumul :)
  • Dida , EugenX si Cybermonk , bine v-am regasit
  • bine ai revenit si tu valicodreanu! ;)
    sper lumea sa se intoarca aici si sa fie activi, ca inainte
  • heheeee , o sa fie greu un pic pina o sa se repopuleze , dar o sa vina ei .
  • EugenX, am primit emailul, dar s-au întâmplat mai multe evenimente care au dus la pauza îndelungată ...
  • Bucuros sa va "revăd" pe toți! :)
  • In sfarsit.Bine ne-am regasit!!!
  • Welcome back!
  • Bine v-am regasit!!!!
  • ma bucur ne spus de mult ca vati intors. la multi ani!
  • hiya -  situl  arata  putin mai  smart  acum  lol 
  • salutari la toti de aici din uk!!!
  • multa sanatate celor care stau in spatele acestui forum si iau dat a 2 viata
  • Welcome back moldova-uk!
  • Noroc la toti, la voi se poate de facut publicitate pe site? Cu cine trebuie de vorbit?
  • Stefanel, scrie in privat la ce vrei sa facu publicitate, sau trimite email la info@moldova-uk.com
  • Salutare, tuturor ma bucur foarte mult ca forumul a inceput sa lucreze din nou!!! Multumim, baieti. 
    Paste fericit va doresc tuturor!!!
    :-bd
  • salut tuturor.dupa o lunga absenta (a mea si a siteului) am revenit si eu .ma bucur mult sa vad ca mai sunt prezenti o parte din veteranii siteului. o zi buna tuturor!
  • mama , tata,
    david

max

george [..]
    :x
  • puteti sa ignorati mesajul de sus .fciormio ma vazut ca tastam de zor si a vrut sa scrie si el ceva.deocamdata doar atit stie sa scrie. ;)
  • baseac, welcome back :)

Fiul vrea si el account pe forum ;)

•  dupa el  da ar vrea account, si ar fi si cel mai activ ,ar sta 24 din 24 :D

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Jump to top of page