vreau sa-mi fac cunoscuti Moldoveni in Londra
  • buna,sint in Londra de 6 luni si nu prea am cunoscuti,vreau sa-mi fac prieteni cu care as putea esi la o bere si la o vorba....
  • Salutare, bine ai venit pe forum-ul moldovenilor din UK :wink:
    Un asl pls e bine venit :sunglasses:
  • Posted By: EugenX
    asl pls

LOL :)

M-ai făcut sa-mi aduc aminte de tinerețe ;)
  • asl pls ..imi aduc aminte ca era pe mirc...eheee tinerete...demult tare :frown:
  • da da ...si io mi-am adus aminte :smile:
  • si cum a fost in tinerete?este cineva care si-a facut cunostinte noi aici pe forum?
  • A fost cam asa:

EugenX: sets mode +b *!*@*
    EugenX: sets mode +m

:devil:

Pai ce ne zici Inocika ? ...de unde esti ? cati ani ai aproximativ ?
    Aici pe forum unii si-au facut prieteni altii si-au facut dusmani...ca si in viata reala.
  • sint din Moldova Stefan-Voda,am 25 ani,nu am cunoscuti aici si ma simt asa cam singurica...am gasit intimplator site acesta si vreau si eu sa mai comunik insa vad ca aici asa niste teme serioase,toti au probleme si intrebari cu documentele...
  • Pai fiecare deja cu probleme lor, cineva se simte singurica, cineva nu poate sa-si faca acte aici se discuta despre orice, in ce regiuna a Londrei traiesti ?
  • salut ina! si eu sint de curind aici ... daca vrei putem sa facem cunostinta. 26 ani CHISINAU, londra-Barkingside
  • da...numai eu nu am probleme cu nimic...:wink:stau in Charlton,zona2,stie cineva vre-o frezarie prin zona 2,3...numai sa lucreze vre-o moldoveanca ori rusa,numai nu rominca,ma-m frezat la o rominca si nu sint bucuroasa...
  • salut natta,bucuroasa de cunostinta,ai vre-un sait de alde odnoklassniki ori alt ceva,sa comunicam,sa mai vad ceva poze,ori skype...
  • Posted By: inocika1
    [p]ai vre-un sait de alde odnoklassniki[/p]

expresie folosita de hackeri :devil:
  • da fetelor , bagati niste site-uri ca odnoklassniki ... sa mai vedem si noi ceva poze de-a voastre :smile:
  • Posted By: inocika1
    insa vad ca aici asa niste teme serioase,toti au probleme si intrebari cu documentele

Noi suntem bucuroși și de teme neserioase :)
    Crează ca te susținem.
  • Posted By: Mask
    [p]Noi suntem bucuroși și de teme neserioase :)[/p]

image

hmmm Charlton, were the hell is the Charlton "region" in London ?
  • eu nici cu google nu gasesc , :grin:
  • Rau ai cautat :smile:

http://en.wikipedia.org/wiki/Charlton,_London

hz nu-mi place mie SE si gata, am impresia ca-i Posta Veche :halo:
  • da ma , cu google nu il gasesti , tre sa ii dai cu wikipedia sa il gasesti , asa ascuns ii :grin:
  • da chiar ..e o ideea buna...hai sa ne vedem unul pe altul pe odnoklassniki, eu sunt Carpenco M&M .
  • nu te-am gasit ...
  • am schimbat , acuma e Bernic Marina
  • Cute :)

Me: EugenX ZaEnglishMan image
  • cei cu negru ala Eugen:)
  • M-am bronzat prea tare in weekend :tongue: :devil:
  • NU SINT NICI UN FEL DE HAKER...

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Jump to top of page