http://www.diasporamoldovei.org/uk
  • Oameni buni!!! A vazut cineva site-ul asta???? Doamne Sfinte! Nu sunt religioasa, nici credincioasa, dar alte cuvinte nu-mi vin in cap acum...Bine, internetul e "impartial" si permite oricui sa posteze tot felul de "bred" (cum zic rushii), si noi tot o sa permitem lui Serafim sa ne "reprezinte" in halul asta? Ian uitati-va la "stema", la mesaje, la apeluri... Ian incercati link-urile de "contact". Ian cereti vre-un grant de la ACUM UK... Sau oi fi eu unica "nedormita" care acceseaza aceasta pagina neurotica pe la 3am???
  • comunitatea intergalactica a moldovenilor
  • ce ai lalele??? ce esti asa nemultumit(a)...???
  • Nu sunt "nemultumita", Clarisha, sunt nedumerita... De unde toata comunitatea asta fantasmagorica (chiar ca "intergalacatica") si nimeni nu stie nimic? Acolo scrie ca sunt 700 membri ai asociatiei ACUM UK (care, apropos, nu figureaza nikaieri la Companies House in calitate de NGO sau charity, cum scrie pe site). Pai, iata si forumul asta tot are vre-o 700 membri inregistrati. Daca se gasesc pe forum nu 10, macar 5 persoane (inafara de Seravim si Stela) care sunt membri ACUM, va rog raspundeti! Confirmati ceia ce se scrie pe site-ul Dvoastra si atunci - jos palaria, ma inscriu si eu, si mai aduc vre-o 50 de persooane.
    Ieri am auzit ca Serafim azi organizeaza un concert undeva in Londra, cu Maria Sarabash, am cautat peste tot si iata cum am dat de site-ul asta... Dar nici un anunt nu am gasit despre concert, doar despre COMUNISON, INCREDO, DACUS, si cele 10 porunci ale lui Serafim Moldova...
  • concertul va fi la ora 5pm,adresa este urmatoarea:78bishopgate.ec2n 4ag(ec26 4ag)
  • Baseac, estu membru ACUM UK?
  • nici macar nu am intrat sa vad cei cu siteul ala,mia facut si mie cineva invitatia
  • cred ca post codul corect ii ala din paranteze,cred ca o fi gresit si inloc de cifra mia scris litera,vedeti si voi care merge,
  • Pai si cum a fost pina la urma?
  • Fara gust!
  • credca asta de la diaspora.org zice ''daca voi nu ma vreti - eu va vreau ''
    :devil:
  • Socol, hai deschide parantezele. as fi vrut si eu sa merg dar era prea departe...

Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Jump to top of page